nijmegen Sport
Knotsgekke 2e helft brengt ZSW zege (FOTO'S)
Nijmegen, 11 februari - De wedstrijd van vrijdagavond tussen de Reigers en ZSW was er een met drie gezichten. Eén gezicht was de 1e helft, één gezicht het 3e kwart en het laatste gezicht het 4e kwart van de wedstrijd. De 1e helft was een redelijk open wedstrijd met kansen en mogelijkheden aan beide kanten.
Het was Aytac Kolcak die de score in de 3e minuut voor ZSW opende na snel en goed combinatiespel. Goed en wel bekomen van de voorsprong benutte De Reigers een minuut later de aan de linkerkant geboden ruimte en stond de 1-1 op het bord.
Halverwege de 1e helft knalde Björn Arts via een verdekt schot de 1-2 tegen de touwen maar ook nu kon ZSW de voorsprong niet lang behouden. In de 12e minuut draaide een De Reiger-speler zich vrij en knalde de bal onbereikbaar in de benedenhoek van de ZSW-goal. 2-2. In de 15e minuut kwam ZSW opnieuw op voorsprong door Boubi Bouchalga. De zeer goed opgestelde scheidsrechter zag dat de Reigersgoalie de bal net achter de lijn uit zijn doel haalde en daarmee de 2-3 voorsprong niet kon verhinderen.
Aan beide zijden ontstonden nog wel enkele mogelijkheden maar gescoord werd er niet meer voor de rust. Na de pauze kwam ZSW veel te slap uit de kleedkamer. Ondanks enkele mogelijkheden in het begin van de 2e helft ontbrak de scherpte en drive om de wedstrijd naar eigen hand te kunnen zetten. Integendeel, de Reigers maakten dankbaar gebruik van deze instelling en dit leidde tot de 3-3 in de 24e minuut.
Hoewel ZSW daarna nog enkele mogelijkheden kreeg zette zij de deur wagenwijd open voor de Reigers, waarvan zij dankbaar profiteerden en zij liepen in 3 minuten tijd uit naar een 7-3 voorsprong! Een volkomen terechte stand op dat moment en weinig aanwezigen zullen toen nog veel voor de kansen van ZSW hebben gegeven. Het liep echter anders. ZSW-trainer/coach Jan Harting greep in en vroeg een time-out aan. In zeer korte bewoordingen maakte hij aan de groep duidelijk dat vanaf dat moment tot aan de laatste minuut druk gezet moest worden op de tegenstander. Dat was blijkbaar het signaal voor de benodigde drive om de wedstrijd tot een goed einde te brengen want de diesel kwam op gang!
Een individuele actie van Nordin Kerkri resulteerde twee minuten later in de 7-4 en in de 31e minuut maakte Boubi de 7-5. In de daarop volgende aanval kon ZSW-goalie Joey Hendriks niet verhinderen dat De Reigers de stand nog naar 8-5 bracht maar de diesel was niet meer te stoppen. Björn Arts maakte in de 32e minuut de 8-6 en 2 minuten later Nordin Kerkri de 8-7. Vijf minuten voor tijd zorgde Boubi na een fraaie individuele actie voor de gelijkmaker en in dezelfde minuut knalde Björn Arts ZSW weer op een 8-9 voorsprong.
De Reigers kwamen er niet meer aan te pas en werden onder de voet gelopen. In de 37e minuut knalde Bas Elemans de 8-10 tegen de touwen, en even later wist Aytac Kolcak via een snelle counter de 8-11 op het bord te brengen. 2 minuten voor tijd bepaalde Farnouz Zia de eindstand op 8-12 en waren de Reigers knock-out. Nauwelijks bekomen van deze wederopstanding werd de vreugde nog groter toen bleek dat zowel JCK als White Stones punten had laten liggen en daarmee ZSW zich in de titelstrijd in de Eredivisie A heeft gemengd!
Verslag geschreven door Frank Brouwer.
20-05 Slimme camera's leveren weinig op
20-05 KNMI waarschuwt voor fikse onweersbuien
20-05 Autokraker betrapt en aangehouden
20-05 Aanhoudingen na openlijke geweldpleging
19-05 Open Dag Hockeyclub QZ
18-05 NEC wil langer door met Hongaars tweetal
18-05 "Een van de grote clubs in Nederland volgt de verrichtingen ...
17-05 Nieuwe grasmat in Goffertstadion
16-05 Lasse Schöne in EK-selectie Denemarken
16-05 Nog zes clubs onder curatele KNVB: NEC heeft haar zaakjes ...
15-05 Vitesse stuurt woedend NEC de rekening
15-05 Jong N.E.C./FC Oss sluit seizoen af met 5-3 zege op Vitesse
14-05 Spelers Oranje gearriveerd in Hoenderloo
14-05 NEC sluit seizoen af bij 100-jarig BVC in Beek
14-05 45-holes wedstrijd op Het Rijk van Nijmegen
13-05 Vijf aanhoudingen na derby Vitesse - NEC
13-05 Vitesse naar finale play-offs na zege op NEC
12-05 Rens van Eijden zondag inzetbaar, Leroy George niet
© Nieuws.nl Alle rechten voorbehouden.
Ma 21 mei 2012
|
Uitgelicht
En verder
- Hoofdredacteur van De Gelderlander gaa ...
- Eerste steen voor het Huis van Overvlo ...
- Groesbeek beveiligt kunstwerken
- Gemeenten relativeren bijstandsfraude
- Langstudeerboete beïnvloedt schoolkeuze
- Limesreis trekt naar Nijmegen
- Stijn Verbruggen één van de 4 kandidat ...
- Toeristisch bestedingen Arnhem-Nijmege ...
- Vierdaagse vuurwerk verhuist naar zondag
- Nieuwe speeltoestellen geopend bij rec ...
- Rechtspraak gaat meer vonnissen online ...
- 40 steurvissen uitgezet bij Nijmegen
- Nijmeegse vrouwen steunen elkaar bij z ...
- Nieuwe software op parkeerautomaten
- Zomers weer nog niet in zicht
- Nijmeegse vredesprijs voor Umberto Eco
- Museumpark Orientalis weer open
- Veel fouten in werklozensite UWV
- Stadspartij Nijmegen NU! wil stadsland ...
- Blarenposten dupe van bezuinigingen
- Speciale natuurcamera's in de Oojpolde ...
- Geen Nijmeegse Architectuurprijs 2012
- HEMA lanceert online ticketdienst
- Table-top expositie geopend door wetho ...
- Busritten eind 2012 goedkoper en korter
- Van der Gaag wordt KNMG-voorzitter
- Ongeval met Veolia trein op Nijmegen C ...
- FIOD en inspectie SZW doen inval bij P ...
- New York Pizza (3)
- Hoe Twitter, puddingbroodjes en pizza' ...
- Plein 1944
- 'Kunst, Cultuur, Geschiedenis & Muziek'
- Wetenschap & Onderzoek
Huizenaanbod
Weer in Nijmegen
|
Actueel:
14 °C
Wind: NW met 11 km/h |
|













