Subsidie voor advies energie besparen voor ondernemers nu ook voor maatschappelijke organisaties

20 feb , 19:59 Gemeenteberichten
energie besparen huis voor de binnenstad2
Huis voor de Binnenstad

Vanaf deze week kunnen ook maatschappelijke organisaties in de zorg, welzijn, cultuur, sport en onderwijs subsidie aanvragen voor advies over energiebesparende en duurzaamheidsmaatregelen.

Sinds 2023 was deze subsidie er al voor ondernemers. Wil je ook advies over energiebesparende en duurzaamheidsmaatregelen? Lees dan vooral verder. 

Verbreden van de subsidie

Nijmegen wil uiterlijk in 2050 stoppen met het gebruik van aardgas en klimaatneutraal zijn. Door subsidies zoals deze draagt de gemeente bij aan deze plannen en doelen. Wethouder duurzaamheid Tobias van Elferen is blij met het verbreden van de subsidie: ‘Ook bij maatschappelijke instellingen valt nog winst te behalen op het gebied van energiebesparing. Een besparingsadvies levert goede tips op.’

Energie besparen stimuleren

Het college van burgemeester en wethouders heeft als doel om minimaal 35 subsidies te kunnen verstrekken in 2025. Daarvoor wordt de regeling proactief onder de aandacht gebracht, onder meer door gerichte acties en door het REE (Regionaal Energie Expertisecentrum): de plek voor informatie en advies voor ondernemers of organisaties die aan de slag willen met energie besparen. Meer informatie over de subsidie staat op nijmegen.nl.

Wil jij dit ook?

Op zoek naar advies over energiebesparende en duurzaamheidsmaatregelen? Neem contact op met het REE (Regionaal Energie Expertisecentrum) en maak gebruik van deze subdsidie!

Meer informatie vind je HIER.

Neem HIER contact op met REE.