Spellenuitgeverij Gam'inbiz uit Nijmegen brengt dit najaar verschillende nieuwe spellen uit. Onder meer een speciaal Sinterklaasspel.
Symbiose, een kaartspel waarin je in een kwartier een vijver vol kikkers en libellen bouwt Pietenpolonaise, een Sinterklaasspel dat in de schoen past. Pixies maakt het rijtje cadeautips compleet.
Fijnste cadeau
Michiel de Wit, eigenaar van Gam'inbiz en co-auteur van Pietenpolonaise: "Als vader van vier weet ik hoe december eruitziet: druk, vol en gezellig. Dan is een spel dat je in een paar minuten uitlegt het fijnste cadeau. Symbiose en Pixies zijn daar het mooiste voorbeeld van: klein doosje, heel veel spel."
Japans kaartspel
Begin oktober introduceerde Gam’inBIZ haar nieuwe aanwinst
Kintsugi, een Japans-geïnspireerd kaartspel dat de kunst van imperfectie op een bijzondere manier omarmt. Het spel draait om het verzamelen van servies. Servies dat stukvalt, kun je met goud repareren voor extra punten. De presentatie van Kintsugi vond plaats bij de Japanse speciaalzaak Seikatsu in de Houtstraat in Nijmegen. Deze bijzondere locatie onderstreept het thema van het spel, waar schoonheid wordt gevierd in gebroken en liefdevol herstelde objecten.
Informatie
Voor meer informatie over de spellen zie
Gameinbiz.