Lekker lezen in de zomer bij de bibliotheek

04 jul , 10:24 Kunst&Cultuur
zomer-lezenobzg
OBGZ

De zomer is een fijne tijd om met een boek, e-book of luisterboek op het strand, in de tuin of naast het zwembad te liggen.

Met een maandabonnement van de Bibliotheek Gelderland Zuid leen je voor nog geen €6,- een maand lang onbeperkt boeken, e-books en luisterboeken. Ook vind je bij de bieb leestips die bij jou passen.

Tijd en rust om een boek te lezen

Voor velen misschien herkenbaar: in de zomer heb je eindelijk de tijd en rust om een boek te lezen. Wil je een fijne stapel boeken voor tijdens je vakantie? Of lees je liever e-books omdat een stapel boeken niet in je koffer past? Met een maandabonnement van de Bibliotheek Gelderland Zuid heb je een maand lang onbeperkt toegang tot boeken, e-books en luisterboeken voor maar €5,95. Het abonnement is op elk moment in de maand af te sluiten en maandelijks opzegbaar.

Zomerse leestips

De bibliotheek biedt allerlei manieren om een fijn leesboek te vinden. Kijk eens op de website bij ‘WelkBoek’. Via deze tool ontvang je tips op basis van een door jou eerder geleende titel, favoriet thema of land. Ook kun je op de website van de bieb zoeken naar leestips per genre. Ben je in de bieb? Vraag een medewerker eens om leesadvies.

Exclusief voor bibliotheekleden is de Boekenscout. Als lid geef je via een online formulier je voorkeuren en wensen door. De Boekenscout zoekt vijf passende boeken uit en zet deze klaar in de bieb. Kijk voor alle mogelijkheden op www.obgz.nl/leestips.

Nog geen lid?

Kijk op www.obgz.nl/lidworden voor meer informatie over het maandabonnement of andere abonnementen. Je kunt je hier meteen inschrijven. Of ga langs bij de balie in de bibliotheek, de medewerkers vertellen je graag meer. Je kunt je ook meteen via de balie inschrijven.

Getty Images