Politie voert langzaam-aan-actie

22 apr 2015, 8:20 Nieuws
vw politie
politie.nl

De politie voert woensdag de hele dag actie op de Nederlandse snelwegen. Automobilisten moeten rekening houden met ernstige verkeershinder. Daarvoor waarschuwt Rijkswaterstaat.

Omdat de politie nu ook tijdens de ochtend- én avondspits langzaam-aan-acties houdt, wordt er meer verkeershinder verwacht dan bij vorige acties. De actievoerders hebben aangekondigd met een lage snelheid over de hele breedte van de weg te gaan rijden. Automobilisten op de routes moeten rekening houden met continue files van 3 tot 5 kilometer.

De stoer die naar Nijmegen rijdt, startte vanmorgen om 7 uur in Groningen. Verwacht wordt dat ze om 18 uur eindigen bij knooppunt Ewijk.

c267b145 9457 43aa b613 640565629838 acties

Rijkswaterstaat zet woensdag extra weginspecteurs in om automobilisten te wijzen op onverwachte files door de acties en om sneller bij eventuele incidenten aanwezig te kunnen zijn.

Lees ook: