Informatiebijeenkomst op 12 mei over pleegzorg in de Ark van Oost

11 mei , 15:12Nieuws
Pleegzorg Gemeente Nijmegen
gemeente nijmegen
Ieder kind verdient een warm en liefdevol (t)huis. Maar niet voor ieder kind is dit vanzelfsprekend. Voor die kinderen maken pleegouders een groot verschil.
Dat kan al door een paar dagen in de week te helpen, af en toe een weekend, of juist voor langere tijd. Hoe klein of groot de bijdrage ook is: pleegouders en buurtgezinnen zijn nog steeds heel hard nodig! 
Luisterend oor
Een open deur of een luisterend oor, het kan al zoveel betekenen. Soms is een paar uur per dag al genoeg om het verschil te maken. Wilt u kinderen in Nijmegen een tweede thuis bieden? Of dat nu voor een paar dagen per week is of zo lang als nodig. Onder het motto ‘Opvoeden doen we samen’ brengen we gezinnen die hulp nodig hebben in contact met mensen zoals u: betrokken, warm en met een hart voor kinderen.
Informatiebijeenkomst
Kom naar de informatiebijeenkomst op donderdag 12 mei van 19.15 uur tot 21.30 uur in het Ark van Oost (Cipresstraat 154) in Nijmegen. En ontdek hoe jij op jouw manier iets kunt betekenen. Je kunt helpen als pleegouder of steunend buurtgezin. Kom luisteren, stel vragen en laat je inspireren.
Meer informatie?
Meld je aan via: [email protected]
loading

Loading articles...

Loading