Lancering Romeinenpaspoort Gelderland in Museumpark Orientalis

22 okt , 14:44 • Nieuws
Internationaal Romeinefestival Orientalis
Museumpark Orientalis
Reis terug in de tijd en beleef het Romeinse verleden tijdens de feestelijke lancering van het Romeinenpaspoort Gelderland op 24 oktober bij Museumpark Orientalis.
Met dit bijzondere paspoort kunnen kinderen op ontdekkingstocht langs Romeinse erfgoedlocaties in Gelderland, onderweg stempels verzamelen en spelenderwijs kennismaken met de geschiedenis van de Romeinen.
Officiële introductie
Vanaf 13.30 uur ben je van harte welkom in Civitas Romana. Om 14.00 uur wordt het Romeinenpaspoort officieel geïntroduceerd, gevolgd door de feestelijke overhandiging van het eerste paspoort om 14.10 uur.
Vanaf 14.15 uur komt de Romeinse straat tot leven! Ontmoet echte Romeinse figuranten, bewonder een smid aan het werk en ontdek hoe de Romeinen vroeger textiel maakten. Proef Romeinse hapjes, ontdek speelgoed uit de oudheid en neem een kijkje in de Romeinse werkplaats. Om 15.00 uur kun je bovendien deelnemen aan een bijzondere erfgoedwandeling langs het Romeinse aquaduct. Het activiteitenprogramma duurt tot 17.00 uur.
Kom langs, ontdek het leven van de Romeinen!
Praktische informatie
  • Datum: zaterdag 24 oktober
  • Locatie: Museumpark Orientalis
  • Bijzonderheden: Gratis toegang zonder museumticket of gratis op vertoon van een museumkaart.
loading

Loading articles...

Loading