Wijkconcert De Ring brengt bewoners samen op het Blaise Pascalplein

26 jun , 10:54 • Nieuws
Blaise pascalplein c Social Housing
Social Housing
Op donderdag 2 juli van 18.30 tot 21.00 uur vindt het eerste Wijkconcert De Ring plaats - midden op het Blaise Pascalplein in Nijmegen.
Bewoners van het plein en andere Nijmegenaren kunnen dichtbij huis dansen, iets drinken en luisteren naar livemuziek van De Rolero’s.
Portaal, Lindenberg Cultuurhuis en bewonerscommissie
Het concert is een initiatief van Portaal, in samenwerking met Lindenberg Cultuurhuis en Bewonerscommissie de Ring. Met het wijkconcert willen de organisaties bijdragen aan een veerkrachtige en verbonden wijk.
ā€œEen sterke buurt ontstaat niet alleen door prettig wonen, maar ook door elkaar te ontmoeten en samen iets te beleven,ā€ zegt Maike Hetterscheid, regiomanager Portaal Nijmegen. ā€œMet initiatieven als dit dragen we bij aan buurten waarin mensen zich thuis voelen en naar elkaar omkijken.ā€
Ook voor de Lindenberg past het concert bij de ambitie om kunst en cultuur bereikbaar te maken voor iedereen. Juist op plekken in de wijk, waar mensen wonen en samenkomen.
'Cultuur toegankelijker maken'
ā€œMet dit wijkconcert brengen we muziek dichtbij bewoners,ā€ zegt Natasja van Geel, Hoofd Team Programmering bij Lindenberg Cultuurhuis. ā€œZo maken we cultuur toegankelijker en ontstaat er ruimte voor ontmoeting, plezier en verbinding in de buurt.ā€
Het wijkconcert wordt financieel mede mogelijk gemaakt door gemeente Nijmegen. Met muziek van De Rolero’s belooft Wijkconcert De Ring een warme avond te worden waarop bewoners elkaar op een laagdrempelige manier kunnen ontmoeten. Kaartverkoop (€ 2,50 inclusief consumptie) alleen aan de deur.
loading

Loading articles...

Loading